POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (1)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (1)Camp Mariah

Camp Mariah (Obóz Mariah) jest częścią The Fresh Air Fund’s Career Awareness Program. Nazwa organizacji została nadana w podzięce Mariah za jej wsparcie i poświęcenie na rzecz młodzieży.

Camp Mariah zapewnia młodym ludziom niepowtarzalną szansę poznania swoich własnych możliwości oraz przygotowanie do dorosłego życia. Uczestnicy obozu przebywają na warsztatach o różnych kierunkach - nauka, technologia, zdrowie, medycyna, dziennikarstwo. Dodatkowo młodzież ma okazję wzięcia udziału w lekcjach fotografii, sztuki, tańca, kulinarii, muzyki czy architektury.


Wypowiedź Mariah na temat organizacji:

Camp Mariah jest fundacją umożliwiającą dzieciom, których nie stać i które nigdy nie miały szansy wyjechać poza miasto, spędzenie wakacji z dala od domu. Głownym kierunkiem obozu jest ogólna wiedza o planowaniu kariery, ale dzieci uczestniczą również w zajęciach o szerszym zakresie.

Często zapraszam różne osoby z przemysłu muzycznego i proszę je, aby opowiedziały o tym, jak zaczynały. One doskonale wiedzą, jak bardzo trzeba się starać i mają za sobą ogrom ciężkiej pracy. Chodzi o to, żeby uzmysłowić dzieciom, że gwiazdą nie zostaje się od razu. Trzeba na to zapracować i należy się do tego odpowiednio przygotować.