POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (1)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (1)Music Box Tour


Music Box Tour był pierwszą trasą koncertową Mariah, na którą złożyło się sześć koncertów na terenie USA w okresie przedświątecznym.

Wszystkie bilety zostały wyprzedane, jednak już po pierwszym koncercie, który odbył się w Miami na Florydzie, krytycy nie pozostawili na Mariah suchej nitki. Nie spodobał im się jej brak doświaczenia w koncertowaniu na tak dużą skalę oraz zła prezencja sceniczna. Jedyne, co ich nie rozczarowało, to głos Carey, który doceniła również publiczność.


Pierwszy z koncertów odbył się w Miami przed 15-tysięczną publicznością zebraną w Miami Arena i przykuł uwagę mediów. Mariah wyznała "Wszystko było dobrze do momentu, gdy musiałam pójść pomostem na scenę i wtedy usłyszałam ten ogłuszający wrzask, który był niczym 'młyn', przez który przechodziłam w swoim życiu. To wszystko doprowadziło do tego zwariowanego momentu... i wtedy poległam. Nie przez publiczność - oni wiedzieli, że to był mój pierwszy występ i byli bardzo wyrozumiali. Zostałam bardzo źle oceniona. Na koncercie było bardzo wielu krytyków, którzy chcieli mnie skreślić: ta dziewczyna sprzedała te wszystkie albumy, nigdy nie koncertowała, dobierzmy się do niej. I tak też zrobili. Tej nocy leżąc w łóżku włączyłam telewizor i gość z CNN mówił 'Mamy recenzję i nie mamy dobrych wieści dla Mariah Carey'. To mnie naprawdę bardzo zabolało".

Podczas trasy, Mariah po raz pierwszy wykonała własną wersję piosenki "Just Be Good To Me" zespołu The SOS Band, którą trzy lata później zaadoptowała na potrzeby trasy Daydream.

Każdy z koncertów rozpoczynał się od krótkiego intro, w którym wykorzystano podkład muzyczny  z piosenki "They Call The Wind Mariah" pochodzący z musicalu "Paint Your Wagon" (Pomaluj swój wóz).
Galeria

 
 
DATY
03 listopad - Miami, Floryda - Miami Arena
09 listopad - Worcester, Massachusets - The Centrum
17 listopad - Rosemont, Illinois - Horizon Centre
23 listopad - Los Angeles, Kalifornia - Universal Amphitheater
02 grudzień - Philadelphia, Pennsylvania - The Spectrum
10 grudzień - Nowy Jork, Nowy Jork - Madison Square Garden
 
 
SETLISTA
01. They Call The Wind Mariah [Intro]
02. Emotions
03. Love Takes Time
04. Now That I Know
05. Without You
06. Dreamlover
07. Someday
08. I Don't Wanna Cry
09. Vanishing
10. Make It Happen
11. Hero
12. All In Your Mind
13. Just Be Good To Me
14. Anytime You Need A Friend
15. I'll Be There
16. Vision Of Love
17. Emotions [Outro]
18. Santa Claus Is Coming To Town (tylko w Nowym Jorku)