POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (0)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (0)Daydream Tour


Po nie do końca dobrych doświadczeniach związanych z poprzednim tournee, w 1996 roku Mariah wyruszyła w drugą trasę, na którą złożyło się siedem koncertów - cztery w Europie oraz trzy w Japonii, w Tokyo Dome. Bilety na koncerty w Japoni zostały sprzedane w niecałe dwie godziny. Również bilety na kocerty w Europie rozeszły się w ekspresowy tempie.

Na repertuar złożyły się głównie piosenki z albumu 'Daydream', łącznie z ulubionym utworem Mariah z tej płyty, 'Underneath The Stars". W Japonii nie obeszło się bez wykonania piosenki 'All I Want For Christmas Is You', która po dzień dzisiejszy jest tam jej największym hitem.

Daydream Tour nie został nigdy wydany na VHS czy też DVD, pomimo tego, że koncerty w Japonii były rejestrowane. Zamiast tego wydano wideo "Mariah Carey Live at Madison Square Garden", które jest zapisem koncertu NBC Thanksgiving Special z 1995 roku. Jeden z koncertów zarejestrowanych w Tokyo Dome został wydany nieoficjalnie na krążku CD o tytule "Out In Japan" oraz na płycie DVD "Live in Japan".Galeria
 
 
DATY
07 marzec - Tokio, Japonia - Tokyo Dome
10 marzec - Tokio, Japonia - Tokyo Dome
14 marzec - Tokio, Japonia - Tokyo Dome
14 lipiec- Frankfurt, Niemcy - Festhalle
17 lipiec - Rotterdam, Holandia - Ahoy
20 lipiec - Paryż, Francja - Palais Omnisport de Bercy
23 lipiec - Londyn, Wielka Brytania - Wembley Arena
 
SETLISTA
01. Daydream Interlude [Intro]
02. Emotions
03. Open Arms
04. Forever
05. I Don't Wanna Cry
06. Fantasy
07. Always Be My Baby
08. I Don't Wanna Cry
09. One Sweet Day
10. Underneath The Stars
11. Without You
12. Make It Happen
13. Just Be Good To Me
14. Dreamlover
15. Vision Of Love
16. Hero
17. Anytime You Need A Friend
18. All I Want For Christmas Is You [tylko w Tokio]