POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (0)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (0)Angels Advocate

Trasa koncertowa promująca album "Memoirs of an Imperfect Angel" została zainicjowana sylwestrowym koncertem w nowojorskiej hali widowiskowo-sportowej Madison Square Garden. Trasa pod szyldem "Angels Advocate" rozpoczęła się 2 stycznia w Atlantic City. Jej końcowym przystankiem był występ w teatrze The Colosseum, który mieści się w hotelu Caesars Palace w Las Vegas, 26 lutego.

Mariah w ciągu ośmiu tygodni odwiedziła 20 miast. Było to jej pierwsze tournee od trzech lat - poprzednia trasa, "The Adventures of Mimi: The Voice, The Hits, The Tour", odbyła się w 2006 roku i promowała multiplatynowy album "The Emancipation Of Mimi". Grupą otwierającą występy Carey był zespół r'n'b, RydazNrtist, który podpisał kontrakt z wytwórnią Nicka Canonna, Ncredible Entertainment. W oczekiwaniu na pojawienie się Carey na scenie, publiczność słuchała utworów Prince'a i Michaela Jacksona. Trey Lorenz śpiewał piosenkę "Rock With You" z repertuaru Michaela w czasie, gdy Mariah schodziła ze sceny, aby zmienić strój.

Lista piosenek wykonywanych w czasie koncertów rożniła się w poszczególnych miastach. Podczas drugiego show w Los Angeles, na prośbę fanów, artystka zaśpiewała piosenkę "H.A.T.E.U.". W Phoenix wykonała utwór "Don't Forget About Us" ("Nie zapomnij o nas") wyznając przy tym fanom, że na przekór tytułowi piosenki, zupełnie o niej zapomniała, a należy ona do jej ulubionych. W Toronto, w Kanadzie, po raz pierwszy zaprezentowała publiczności utwór "100%", który ukazał się na olimpijskim soundtracku (wydanym pod patronatem AT&T - sponsora amerykańskiej reprezentacji olimpijskiej) zawierającym utwory dedykowane uczestnikom Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 w Vancouver. Występ ten został zarejestrowany na potrzeby teledysku do wspomnianej piosenki.

Z wyjątkiem dwóch pierwszych koncertów, "Angels Cry" było dedykowane ofiarom trzęsienia ziemi, które 12 stycznia nawiedziło Haitii - część zysków z trasy Mariah przekazała na rzecz pomocy ofiarom tej tragedii. Natomiast utwór "Fly Like A Bird", artystka dedykowała zmarłemu w 2008 pastorowi Clarence'owi Keatonowi. To podczas trasy Mariah zdradziła fanom tytuł nowego albumu z remiksami, "Angels Advocate".

Carey parokrotnie była przeziębiona w czasie trwania trasy, nie przeszkodziło jej to jednak w kontynuowaniu tournee. Krytycy muzyczni byli w większości pozytywnie nastawieni do show zaprezentowanego przez artystkę. Pojawiały się zastrzeżenia do skromnej scenografii oraz strojów, w których Mariah pojawiała się na scenie, jednak zawsze chwalono jej głos, który trzeba przyznać był w doskonałej kondycji. Kilku koncertom groziło odwołanie z powodu najsilniejszych od kilkudziesięciu lat opadów śniegu i kolosalnych mrozów. Mariah podróżowała autobusem, nie samolotem. Na wielu koncertach obecny był mąż Carey, Nick Cannon, który czasami pojawiał się na scenie, gdy jego żona śpiewała piosenkę "The Impossible", do napisania której zainspirował ją właśnie Nick. W połowie stycznia nastąpiła dwutygodniowa przerwa od koncertów, w czasie której Mariah zajęła się promocją filmu "Precious". Pojawiła się m.in. na rozdaniu Złotych Globów, People Choice Awards. W tym czasie odebrała również nagrodę za przełomowy występ w filmie "Precious" podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Palm Springs. Podczas gali wygłosiła pamiętne "szampańskie przemówienie", do którego wielokrotnie wracała w czasie trwania trasy. Pijąc wodę lub wodę z kokosów, mówiła fanom żartując, że to nie szampan, tylko woda.

Jeśli zobaczycie mnie pijącą z butelki, będziecie wiedzieli wówczas, że mamy problem...
Na jednym z przystanków trasy zdradziła fanom również plany odnośnie wydania własnej marki szampana.

Podczas koncertów makijażysta oraz fryzjer pojawiali się na scenie. Mariah żartowała wówczas mówiąc
Powinnam to zrobić za kulisami, ale wszyscy ciągle powtarzają, jaka to ze mnie diwa. W takim razie mamy teraz taką "chwilę dla diwy".
W Atlancie, Mariah towarzyszył na scenie JD, którego gwiazda zaprosiła do wspólnego wykonania "Shake It Off". Trasa "Angels Advocate" odbyła się w dwudziestolecie artystycznej kariery Mariah i dała fanom niecodzienną okazję, by przywitać z nią Nowy Rok (koncert w Nowym Jorku) oraz Walentynki (koncert w Chicago).
Galeria

 
 
DATY
31 grudnia - Nowy Jork, Madison Square Garden
2 stycznia - Atlantic City, Borgata Event Center
15, 16 stycznia - Mashantucket, Grand Theatre
19 stycznia - Atlanta, Fox Theatre
21 stycznia - Hollywood, Seminole Hard Rock Hotel & Casino
25 stycznia - Detroit, Fox Theatre
27 stycznia - Waszyngton DC, DAR Constitution Hall
30 stycznia - Boston, Wang Theatre
1 lutego - Filadelfia, Tower Theatre
4 lutego - Montreal, Canada, Bell Centre
6 lutego - Ottawa, Canada, Scotiabank Place
9 lutego - Toronto, Canada, Air Canada Centre
10 lutego - Columbus, Schottenstein Center
13, 14 lutego - Chicago, Chicago Theatre
17 lutego - Houston, Verizon Wireless Theatre
18 lutego - Dallas, Nokia Theatre
20 lutego - Phoenix, Dodge Theatre
23, 24 lutego - Los Angeles, Gibson Theatre
26 lutego - Oakland, Oracle Arena
27 lutego - Las Vegas, The Colosseum w Caesars Palace
 
 
SETLISTA koncert noworoczny w Madison Square Garden
01. All I Want For Christmas Is You (So So Def Remix)
02. Shake It Off
03. Touch My Body
04. H.A.T.E.U.
05. Make It Happen
06. Angels Cry
07. Subtle Invitation
08. It's Like That
09. Love Hangover / Heartbreaker
10. We Belong Together
11. Fantasy (Remix)
12. Auld Lang Syne
13. Obsessed
14. Migrate
15. More Than Just Friends
16. Emotions
17. Hero

SETLISTA #1
01. Butterfly Intro/Daydream Interlude
02. Shake It Off
03. Touch My Body
04. Fly Like A Bird (zamiennie z H.A.T.E.U. - w Atlantic City, Los Angeles Show #2 jako przedostatni utwor)
05. Make It Happen
06. Angels Cry
07. Subtle Invitation (do koncertu w Waszyngtonie)
08. It's Like That
09. The Impossible
10. Love Hangover / Heartbreaker
11. Honey (za wyjątkiem Phoenix)
12. It's A Wrap (z wyjątkiem kanadyjskiej części trasy)
13. My All
14. Emotions (do kanadyjskiej części trasy, później tylko w Chicago)
15. Obsessed
16. Always Be My Baby i Up Out My Face (zamiennie; w Bostonie, Dallas, Los Angeles, Las Vegas pojawiły się oba utwory)
17. We Belong Together
18. Hero

SETLISTA Los Angeles #2
01. Butterfly Intro/Daydream Interlude
02. Shake It Off
03. Touch My Body
04. Don't Forget About Us (od Phoenix do końca trasy)
05. Fly Like A Bird
06. Make It Happen
07. Angels Cry
08. Always Be My Baby
09. It's Like That
10. The Impossible
11. Love Hangover / Heartbreaker
12. Honey
13. It's A Wrap
14. My All
15. Obsessed
16. Up Out My Face
17. We Belong Together
18. Hero