POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (1)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (1)Rainbow

   

01. Heartbreakertekst
02. Can't Take That Away (Mariah's Theme) tekst
03. Bliss tekst
04. How Much tekst
05. After Tonigh tekst
06. X-Girlfriend tekst
07. Heartbreaker (Remix) tekst
08. Vulnerability tekst
09. Against All Odds (Take A Look At Me Now) tekst
10. Crybaby tekst
11. Did I Do That? tekst
12. Petals tekst
13. Rainbow (Interlude) tekst
14. Thank God I Found You tekst
15. Against All Odds (with Westlife)* tekst

"Mój ojciec jest w połowie Afroamerykaninem, w połowie Wenezuelczykiem, a moja matka jest Irlandką. Genetycznie jestem czarną wokalistką, choć wszyscy fani uznają mnie za białą za sprawą koloru skóry. Uważam się za "mieszańca" łączącego elementy afroamerykańskie i irlandzkie. Stopiło się we mnie wiele elementów kulturowych. Dlatego tytuł nowej płyty brzmi Rainbow. Ten tytuł oznacza różnorodność, bo tęcza składa się z różnych kolorów".

To ostatnia płyta Mariah, która wiązała ją kontraktem z wytwórnią Sony. Carey nagrała ją w pośpiechu, aby jak najszybciej wyrwać się spod skrzydeł wytwórni, dlatego krążek powstał w ekspresowym tempie trzech miesięcy.

Płyta na stałym, wysokim poziomie. Singlowy przebój "Heartbreaker" brzmi w tradycyjnym stylu, ale dużo daje mu krótki rapowy popis Jay-Z. To samo można powiedzieć o zamieszczonym na "Rainbow" remiksie tego utworu nagranym przez Mariah Carey wespół z Da Brat i Missy Elliott czy o "Crybaby" w duecie ze Snoop Doggiem.

* - bonustrack w niektórych krajach Azji, Meksyku oraz Wielkiej Brytanii