POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (0)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (0)Playlist: The Very Best Of Mariah Carey

   

01. Dreamlover tekst
02. Bliss tekst
03. Melt Away tekst
04. Breakdown tekst
05. Make It Happen tekst
06. Outside tekst
07. Vanishing tekst
08. Looking In tekst
09. Emotions tekst
10. Babydoll tekst
11. I Am Free tekst
12. Fantasy (feat. O.D.B.) tekst
13. Underneath The Stars tekst
14. Rainbow (Interlude) tekst

Wspaniały, pięciooktawowy głos Mariah Carey zaskarbił jej uznanie miłośników na całym świecie. Dzięki niemu artystka znalazła się w jednej lidze z ikonami kultury, takimi jak Aretha Franklin czy Billie Holiday.

Utwory zebrane na albumie "Playlist: The Very Best Of Mariah Carey" obrazują rozwój Mariah jako czołowej wokalistki jej czasów, muzycznej liderki oraz innowatorki, która przygotowała grunt pod dzisiejszą dominację r'n'b i uczyniła ze współpracy piosenkarek z raperami powszechnie akceptowany standard. To dzięki remiksowi "Fantasy" z Ol' Dirty Bastard zburzyła mur między gettem hiphopowców i światem list przebojów.

Album z serii Playlist wydany nakładem wydawnictwa Sony Music dostępny jest w pudełku wykonanym z kartonu, który nadaje się w 100% do recyklingu. Na krążku oprócz muzyki znajdują się m.in. dane na temat utworów, zdjęcia, teksty oraz i inne materiały - wszystko w formacie PDF. Wszystkie nagrania zostały zremasterowane cyfrowo. Intro piosenki "Looking In" różni się nieco od wersji znajdującej się na albumie "Daydream" wydanym w 1995 roku.