POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (0)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (0)#1's

   

01. Sweethearttekst
02. When You Believe (duet with Whitney Houston) tekst
03. Whenever You Call (duet with Brian McKnight) tekst
04. My All tekst
05. Honey tekst
06. Always Be My Baby tekst
07. One Sweet Day (featuring Boyz II Men) tekst
08. Fantasy (featuring O.D.B.) tekst
09. Hero tekst
10. Dreamlover tekst
11. I'll Be There (featuring Trey Lorenz) tekst
12. Emotions tekst
13. Someday tekst
14. Love Takes Time tekst
15. Vision Of Love tekst
16. I Still Believe tekst
17. Without You tekst
18. Do You Know Where You're Going To (Theme From Mahogany) tekst

"Po pierwsze nie jest to album Greatest Hits! Jest na to zbyt wcześnie, gdyż nagrywam niewystarczająco długo. Album ten jest 'podziękowaniem' - dowodem mojej wdzięczności dla wszystkich tych, dzięki którym piosenki zawarte na nim znalazły się na pierwszym miejscu list przebojów. Pewnego dnia wydam Greatest Hits z piosenkami, które nawet nie dostały się na listy, ponieważ nigdy nie zostały wydane komercyjnie ("Breakdown", "Underneath The Stars", "Butterfly", itp.), a także z piosenkami, które nigdy nie trafiły na pierwsze miejsca list, a według mnie były lepsze od tych, które się tam znalazły ("Make It Happen", "Anytime You Need A Friend", "Endless Love" z Lutherem Vandrossem czy "Can't Let Go")".

Ponad 150 milionów sprzedanych albumów i singli uczyniły Mariah najlepiej sprzedającą się artystką w historii muzyki pop. Mariah umieściła na liście Billboard najwięcej numerów jeden niż jakakolwiek inna artystka. Wpisała się także do historii listy Billboard Hot 100 jako artysta, którego utwory spędziły najwięcej tygodni na pierwszym miejscu.

Na europejskiej wersji albumu zabrakło piosenki "I Don't Wanna Cry", która była czwartym numerem jeden Mariah, gdyż zamiast niej w Europie album "Mariah Carey" promowała piosenka "There's Got To Be A Way".