POWITANIE
Witaj w największym i najdłużej działającym w sieci polskim serwisie informacyjnym poświęconym amerykańskiej legendzie muzyki pop & r'n'b, jedynej i niepowtarzalnej  Mariah Carey.

"Mariah to artystka o bardzo rzadkiej pięciooktawowej skali głosu. Od swojego debiutu w 1990 roku uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii muzyki a także za doskonałą kompozytorkę - jest autorką prawie wszystkich swoich utworów. Albumy jakie nagrała wzbudzają uznanie zarówno krytyki jak i fanów na całym świecie".


DISCLAIMER
Nie utrzymujemy kontaktu zarówno z Mariah jak i z jej managementem. Teksty znajdujące się na stronie są autorstwa osób zajmujących się jej prowadzeniem, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i niepublikowanie naszej własności na innych stronach. Nie przypisujemy sobie praw autorskich do fotografii, materiałów audio oraz wideo. Prawa autorskie przysługują tylko i wyłącznie ich twórcom. Jakiekolwiek naruszenie praw autorskich nie jest z naszej strony zamierzone.

© Copyright MariahPolska.com
Jesteśmy z Wami od 11.07.2004.

AUDIO PLAYER
One Sweet Day (Live)
Triumphant (Pulse Radio Edit)
Almost Home
UTS (Drifting Re-Mix)
H.A.T.E.U. (Chew Fu Stop Hatin)
El Amor Que Soñé
H.A.T.E.U. (Benny Benassi Mix)
I Still Believe
Touch My Body (Remix)
Love Hangover/Heartbreaker
I Stay In Love (Jody den...)
American Idol Medley

MARIAH POLSKA FACEBOOK

OSTATNIO NA FORUM

Online (0)
Zarejestrowani (0)
Ukryci (0)
Goście (0)E=MC^2

   

01. Migrate (feat. T-Pain)tekst
02. Touch My Body tekst
03. Cruise Control (feat. Damian Marley) tekst
04. I Stay In Love tekst
05. Side Effects (feat. Young Jeezy) tekst
06. I'm That Chick tekst
07. Love Story tekst
08. I'll Be Lovin' You Long Time tekst
09. Last Kiss tekst
10. Thanks 4 Nothin' tekst
11. O.O.C. tekst
12. For The Record tekst
13. Bye Bye tekst
14.  I Wish You Well tekst
15. Heat* tekst
16. 4real 4real** tekst

"E=MC^2" (Emancypacja = Mariah Carey do kwadratu): następca multiplatynowego, nagrodzonego wieloma statuetkami Grammy albumu "The Emancipation Of Mimi" pojawił się w sklepach 11 kwietnia 2008. Artystka większość piosenek napisała w czasie trwania trasy koncertowej "The Adventures Of Mimi".

Pierwszym singlem zapowiadającym album była piosenka "Touch My Body", która królowała w stacjach radiowych całego świata od 12 lutego i przyniosła artystce kolejny numer 1 na liście Billboard Hot 100.

Przy nagraniu tego albumu Mariah współpracowała z takimi osobami jak m.in. C. "Tricky" Steward, The-Dream, Jermaine Dupri, DJ Toomp, Stargate, Will I Am, Bryan Michael Cox, Nate "Danjahandz" Hills i James Poyser. Produkcją "E=MC^2" zajęli się Antonio "LA" Reid z Island Def Jam oraz sama Mariah.